طراحی لوگوی جدید اینستاگرام

به تازگی شبکه اجتماعی اینستاگرام  رابط کاربری جدید اپلیکیشن خود و همچنین طراحی لوگوی جدید خود را به نمایش گزاشت.

چندی پیش اخباری درباره ی رابط کاربری جدید سیاه و سفید اینستاگرام منتشر شده بود اما این شبکه برای جبران این موضوع  طراحی لوگوی جدید خود را ارائه کرد و همچنین در طراحی لوگوی خود از رنگهای بسیاری استفاده کرد.

الگوبرداری لوگوی جدید اینستاگرام

در طراحی لوگو ی جدید اینستاگرام از لوگوی قبلی الگوبرداری شده با این تفاوت که آیکون دوربین ساده‌ و رنگین کمانی به صورت گرادیانت از داخل لوگو گذشته است. علاوه بر این اینستاگرام همزمان لوگوهای اپلیکیشن‌های دیگر خود شامل هایپرلپس، لی‌اوت و بومرنگ را  تغییر داده است.
اینستاگرام  با استفاده از رابط کاربری جدید با طراحی سیاه و سفی برای ایجاد دقت و توجه بیشتر کاربران بر روی تصاویر و ویدئوها و نه اپلیکیشن و آشکار کردن تصاویر و محتواهای مختلف  استفاده کرده است.

در رابط کاربری جدید در نحوه استفاده از اپلیکیشن و سایر چیزها مانند نحوه نمایش پست‌ها تغییری  ایجاد نشده و اینستاگرام همچنان از روش پیشین برای به اشتراک‌گذاری بیش از ۸۰ میلیون عکس و ویدئو در روز استفاده می‌کند رابط کاربری قبلی اینستاگرام سرشار از رنگ‌های گونگون بود و رنگ آبی بسیار در ان بکار گرفته شده بود و رابط کاربری جدید با طرح سیاه و سفید بسیار ساده شده است تا پست‌های کاربران توجه بیشتری را به خود جلب کنند.

طراحی لوگو اینستاگرام
طراحی لوگو اینستاگرام