آشنایی با لوگوی جدید اسکار

آشنایی با لوگوی جدید اسکار

 

لوگو جدید اوسکار با طرحی از یک لچک زرد رنگ رونمایی شد که مجسمه اسکار در متوسط آن ایستاده است.

دو سنه پیش مجموعه اسکار رایزنی هایی را برای طراحی یک اثر و طرح برای اسکار ۲۰۱۳ در عقیده گرفتند که برآیند آن طرحی از نخستین حرف از الفبای انگلیسی” A ” است که در واقع اقتباس از آکادمی(Academy) است. این لوگو نشان دهنده خلاقیت گردآور و سازمان اسکار دارد.
به گفته کریستینا کونلیاس رییس بازاریابی آکادمی طرح های مختلفی به این سازمان در طول این دو سنه ارائه شد که تمام آنها نشانه دهنده خلاقیت، استعداد و وجه هنری طراحان آن داشت اما با توجه به اینکه صاحب نظران برای گزینش نشان برای اسکار باید به یک عقیده واحد می رسیدند در نهایت با مجموع نظرات طرح قبل رو برگزیدن شد.
این طرح برای افتتاحیه دیرینکده آکادمی اسکار برای سال ۲۰۱۷ قبل بینی شده که با کمک آژانس ۱۸۰ لس آنجلس هویت بصری جدیدی برای اسکار خلق شد و آرم برجسته اسکار می تواند بر بالای موزه خویش نمایی کند.
لوگوی جدید اسکار موضوعات مهمی را مورد توجه پیمان دیتا و در همین تصویر اهمیت موضوعات مهمی را یادآور می شود. مثلثی که برای این آکادمی انتخاب شده پرتو دهنده متحد کردن سینماگران و هنر سینما در این آکادمی است و این می تواند نشان باشد برای حمایتی که آکادمی اسکار از هنر و هنرمندان سینمایی می کند و در درازا این سال ها بر روی آن پافشاری کرده است.

 

طراحی لوگو اسکار