تمدید فراخوان جشنواره نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص)

تمدید فراخوان جشنواره نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص)

 

مهلت ارسال یادگارها اولین جشنواره بین‌المللی پرتو نوشته پیامبر اکرم (ص) که تا به حال با استقبال ۱۲۰۰ نفر از هنرمندان قرار گرفته است، لغایت ۲۵ شهریورماه تمدید شد.

به گزارش همشهری آنلاین، این جشنواره تاکنون با پیشباز بیش 1200 هنرمند مقابل شده است که با پروا به آشکارکردن علاقمندی هنرمندان برای حضور در این جشنواره، دبیرخانه این جشنواره، مهلت ارسال نشانه ها را به مدت 10 روز لغایت واپسین،انجام 25 شهریورماه تمدید کرد.

برگزارکنندگان فیلم سینمایی «محمد صلی ا… علیه و آله و سلم» با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی پرتو نوشته (لوگوتایپ) «محمد فرستاده الله» را برگزار می‌کنند.

این جشنواره با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار خواهد شد و دکتر مصطفی گودرزی مشاوره علمی – هنری و حجت ناصری دبیری اجرایی این جشنواره را بر دوش خواهند داشت.

همچنین ابراهیم حقیقی، راستی-راستگویی جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی، مسعود نجابتی و دو داور بین المللی یادبود ها این جشنواره را داوری خواهند کرد.

آثار هنری ارسالی به این جشنواره می‌‌تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد.

شرکت برای عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و «محمد رسول الله» باید با حروف الفبای پارسی – عربی و انگلیسی طراحی شود.

هر هنرمند می‌تواند بیشینه سه پرتو به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز 5 هزار دلاری، 4 هزار دلاری و 3 هزار دلاری برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز 1 هزار دلاری به 5 منتخب از آنها تقدیر خواهد کرد.

آﺧﺮﯾﻦ ﻣﻬﻠﺖ ارﺳﺎل یادبود ها به این جشنواره 25 شهریورماه است و علاقمندان برای ثبت نام در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به تماشا فراخوان و ثبت نام اقدام کنند.

 

برای مشاهده اخبار بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

فراخوان مسابقه طراحی نشانه