تمدید فراخوان طراحی لوگو شهرداری کرج

تمدید فراخوان طراحی لوگو شهرداری کرج

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کرج، قبل از این سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج طی فراخوانی از عموم هنرمندان و طراحان علاقه مند جهت طراحی آرم سازمانی دعوت به عمل آورده بود که در این راستا و بنا به درخواست طراحان و هنرمندان علاقه مند این مدت لغایت پسین دی ماه امسال تمدید شد. گفتنی است؛ به دنبال سیاست گذاری جدید سازمان، این اقدام در راستای هویت بخشی سازمانی و تثبیت جایگاه در نظام اداری و شهری و وانگهی بر حسب ماهیت ذاتی سازمانها و ادارات در برخورداری از آرم سازمانی مشخص، چهره گرفته است.

بنابر این گزارش، طی اطلاعیه ای که قبل از این از راه این سازمان اطلاع رسانی شده بود؛ این سازمان در نظر دارد ایده آل ترین، خلاق ترین و بهترین آرم را به عنوان آرم سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج در نظر بگیرد.

علاقمندان می توانند پیشنهادات و طرح های خود را الی روز سی ام دی ماه امسال به واحد روابط عمومی این سازمان واقع در چهار راه هفت تیر، بلوار شهدای دانش آموز، نبش خیابان شهید ملک زاده تحویل و یا به ایمیل این سازمان ارسال نمایند.

علاقه مندان وانگهی می توانند، طرح های خود را از طریق پست به این سازمان ارسال کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با عدد تلفن های 32716052- 32714186 تماس بگیرند.

 

برای مشاهده اخبار بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

فراخوان لوگو