رازهایی برای طراحی یک لوگوی موفق

رازهایی برای طراحی یک لوگوی موفق

 

مطلب پیشنهادی : مشخصات یک طراحی لوگو حرفه ای

 

طراحی لوگو مایه پیوستگی مشتری با محصولات و توانایی های شما می شود.لوگو نشانه عملکرد ما است پس باید بهترین و روشن ترین تصویر را از ما به نمایش گذارد. تصاویر، ارزش و اعتبار واژگانی است که مفهوم و راه و روش یک لوگو را نشان می دهد. مواردی وجود دارد که باید در طراحی لوگو بدان پروا کرد!

به یاد ماندنی

یک لوگو باید در عین سادگی در یادها هم باقی بماند، اگر لوگوی شما این ویژگی را دارا باشد کمک می کند که مشتری خدمات و یا محصولات شما را فهم کند و نسبت به آن دریافتن مالکیت خواهد داشت. اما به گونه ای متفاوت در اذهان باشید. و بدانید که جذابیت فونت های باره استفاده، در عدم همگنی و کشمکش آن است و چیرگی هوشمندانه و چیره دست طراحان در این فرمایش مایه افزایش شهرت برند شما می شود.

یکی از خاصیت هایی که مایه به یاد ماندنی شدن لوگوی شما می شود، اینست تصویر آن باید هم متمایز از هزاران لوگویی باشد که مشتریان شما در روز آنها را می بینند و هم برایشان آشنا باشد و با خاصیت های فرهنگی و جغرافیایی و حتی ادبی و بومی آنها سازگار بوده و از آن یک دانش اجنبی نباشد.

هماهنگ

لوگوی شما انعکاسی از برند شما بروی مشتریانتان است که باید با ایده ها، کسب و کار و اسم ســازمان شما منسجم باشد و در یک نگاه پیام شما متعلق به بصورت سر راست و یا غیر مستقیم استنباط شود. اگر لوگوی شما ظاهری پیچیده داشته باشد، در نقطه نظر مشتری آمیزه ای پیچیده از چندین سوداگری خواهد داشت. بعد اینکه استراتژی پیام برند شما چیست زیاد مهم است و اینکه طراحان گرافیک لغایت چه مرز می توانند آن را در قالب طراحی لوگوی سازمانتان به مخاطبان منتقل کنند از اهمیت گزیده تر ای برخوردار است.

 

شاید مطالعه مطلب زیر هم برای شما مفید باشد :

تاریخ انقضاء لوگو