سمینار گرافیک نگاه حرفه ای به طراحی لوگو

سمینار آموزش گرافیک با مبحث نگاه حرفه ای به طراحی لوگو

 

دانشگاه علم و دانش برگزار می نماید:

سمینار تعلیم گرافیک – مبحث نگاه حرفه ای به طراحی لوگو

حتماً شما هم لغایت به حال با نشانهای بازرگانی زیادی مقابل شده اید.
لوگوی شرکتهای معروف را میشناسید و شاید نخستین چیزی که بعد از شنیدن اسم آن شرکت در ذهن شما نقش میبندد همان پرتو تجاری باشد.
شاید تا به حال به این سوژه فکر کرده باشید که تفاوت نشانهای تجاری چیست و چرا بعضی از آنها جذابتر از نشانهای سایر به نظر می آیند؟
طراحان چیره دست در طراحی نشان تجاری به چه نکاتی پروا میکنند و چگونه از بین صدها ایده گوناگون بهترین آنها را انتخاب میکنند؟
چگونه رنگ مناسب را با پروا به فلسفه و گونه کار و جنبش بنیاد-نهاد-سازمان مورد عقیده برگزیدن میکنند و در طرح خود به کار میگیرند؟
در اثناء ارائه طرح خود به چه شیوه ای عقیده مشتری را جلب میکنند؟

استاد مهران مستوفی و آموزگار بهمن رئوفی ، در سمینار آموزش گرافیک با موضوع نگاه حرفه ای به طراحی لوگو به این سوالات و ده ها سوال مهم دیگر در گویه طراحی نشانه تجاری استجابت میدهند.

در این سمینار در تقسیم نخست آموزگار مهران مستوفی به ذکر نکات باره نیاز در طراحی یک لوگوی حرفه ای میپردازند و مراحل ساخت و پیاده سازی این لوگو را در نرم اسباب CorelDraw تعلیم میدهند.
در دسته بعد استاد بهمن رئوفی به بیان ویژگی ها فتوشاپ سه بعدی پرداخته و لوگوی طراحی شده را به فضای سه بعدی دستگیر و مراحل ساخت یک لوگوی سه بعدی را در محیط نرم اسباب Photoshop CC تعلیم میدهند.
زمان : جمعه 23 اسفند 1392 – ساعت 9 صبح لغایت 5 پس از ظهر

مکان : بزرگراه اشرفی اصفهانی ، پایینتر از بزرگراه همت ، روبروی تیراژه ، خیابان علیشاهی ، خیابان بهار ، مرکز همایشهای دانشگاه علم و فرهنگ

هزینه سمینار: 20000 (بیست هزار) تومان

***با ارائه تصدیق (رانندگی) معتبر از دانشگاه علم و فرهنگ***