طراحی لوگو

طراحی لوگو , طراحی برند , آرم شرکت – لوگونگار

طراح لوگوی گوگل کیست؟

Facebook
Twitter
LinkedIn

طراحی لوگو برای برند سیستم های الکترونیکی برق خودرو – کشور ایران

طراح لوگوی گوگل چه کسی میباشد ؟

مایکل لوپز ۲۹ ساله طراح لوگو گوگل اهل منطقه سانفرانسیسکو Bay کالیفرنیا، مدت هفت سال است که در گوگل پیشه می‌کند و در سال ۲۰۰۵ به گروه طراحی لوگوهای این کمپانی پیوست.

او از زمانی که جایگزین دنیس هوانگ، مدیر پیشین گروه طراحی لوگوهای گوگل شده، تلاش کرده میلیون‌ها نفری را که در سراسر عالم کارش را نگریستن می‌کنند، تحت تاثیر قرار دهد.

وی می‌گوید: ما تلاش می‌کنیم محدوده کاری خود را به‌صورت هنری تغییر دهیم لغایت علاوه بر این که از خسته کننده شدن دوری کنیم، عکس ها را برای بینندگانمان، جدید و اخیر نگه داریم.

دنیس با حفظ دانش گوگل و پاسخ به نظر کاربران کار حیرت‌آوری اتمام عدل و هم‌چنان کارش تحسین می‌شود، هنوز انتظارات زیادی برای برآورده شدن وجود دارد ولی دنیس هم‌چنان از عقیده آفرینش لوگوها همکاری زیادی دارد.
هوانگ که اولین مدیر طراحی لوگوهای گوگل بود، سال‌ها پیش برای شغل خود سرشناس شد اما مسوولیتش را برای به دست اخذ سمتی در دسته توسعه و طراحی این شرکت، به لوپز واگذار کرد.

مدیر پیشین طراحی لوگوهای گوگل با تحسین شغل لوپز می‌گوید او نه تنها لوگوها را طراحی کرد بلکه به شکل گرفتن هویت تصویری گوگل نیز کمک کرد.
به گفته لوپز، بسیاری از طراح‌ها از یک دستمال یا نقاشی برروی میز در دفاتر گوگل آغاز می‌شود. ولی لوگوهای معروف‌تر وی دربرگیرنده مجموعه لوگوهای المپیک پکن، بیستمین سالگرد والاس و گرومیت، مجموعه زایش هربرت جورج ولز، مؤلف داستان‌های علمی – تخیلی، مادرینگ ساندی که مناسبتی برای گرامیداشت مادر و خانواده است و مجموعه نورمن راکول، نقاش و تصویرگر امروزی آمریکایی به آمار می‌روند.

روزهای کاری معمول وی دربرگیرنده برگزاری جلسات با اعضای گروه برای طرح ایده‌های جدید، تلاش برای الهام دریافت و کشیدن طرح‌های اولیه برروی هر سطحی که قلم برروی آن بنویسد، به‌ویژه دستمال‌های میز، دیوارها، میزهای خوراک و حتی کیسه حبوبات است.

وی می‌گوید ما دلگرمی شده‌ایم الی حتماً امکان برای الهام گرفتن در خارج از دفتر کار کنیم؛ به مکان‌های مختلف می‌رویم و گردش های کوتاه هنری داریم لغایت راحت‌تر بوده و ایده‌های خویش را ترسیم کنیم؛ بسیاری از لوگوهای ما به شکل طرح‌های بی‌هدفی آغاز می‌شوند که ایده‌هایی را از مجموع آن‌ها می‌گیریم.
اعضای طراحی لوگوهای گوگل از گروه‌های ماهواره‌یی در سراسر دانشمند برای کمک به تحقیق در ارتباط با تعطیلات و مناسبت های اخص قابل پروا و خاص برای کشورها کاربرد می‌کنند و سپس از لوگوهای طراحی شده برای شناسایی آن‌ها کاربرد می‌کنند.

اگرچه بیش‌تر مردم تصور می‌کنند یافتن ایده‌های جدید برای مناسبت‌هایی که هر سال تکرار می‌شوند، کار مشکلی است ولی لوپز آن‌ها را به‌عنوان موضوعات محبوب خویش توصیف می‌کند.
وی می‌گوید هر سنه مناسبت‌های گوناگون زیادی وجود دارد ولی یافتن موضوعی برای شغل برروی آن چالش بزرگواری نیست زیرا افراد خلاق و بااستعداد زیادی داریم؛ بخش مشکل انتخاب یک ایده برای پیش بردن است و برای من روز والنتاین جالب‌ترین جستار است و کامنت‌های کاربران را به یاد می‌آورم و همواره کسی بوده که از من برای لوگوی والنتاین سپاسگزاری کند.