فراخوان طراحی آرم شهرداری شهر بیستون

فراخوان طراحی آرم شهرداری شهر بیستون

 

شهردار بیستون، فراخوان طراحی آرم شهرداری شهر باستانی و جهانی بیستون را اعلام کرد.

مهندس خوبی احمدی نصر، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: همان طور که همگان می دانند کتیبه داریوش در گردآور تاریخی شهر بیستون به عنوان هشتمین نشان برجسته ایران به ثبت میراث جهانی یونسکو واصله و به همین جهت شهر بیستون در تارنمای جهانی حائز جایگاه اخص ای می باشد.

وی افزود: با پروا به جایگاه و اهمیت تاریخی شهر بیستون، شهرداری این شهر در نظر دارد که از طراحان، گرافیست ها و هنرمندان برجسته ایران زمین دعوت کند الی در رقابتی تندرست به طراحی لگویی مناسب با جایگاه تاریخی و جهانی بیستون برای شهرداری این شهر بپردازند.

شهردار بیستون اظهارکرد: پس از دریافت یادبود ها ارسالی هنرمندان و ارزیابی آنها، بهترین و جامع ترین طراحی را گزینش کرده و علاوه بر اهدای جایزه ای نفیس به هنرمند برگزیده، لوگوی طراحی شده نیز به نام آن هنرمند بر سر در شهرداری بیستون نقش خواهد بست. هنرمندان، طراحان و گرافیست های سراسر کشور می توانند نشانه ها خود را در قالب فایل pdf و در قالب یک لوح فشرده لغایت آخر دی ماه به آدرس شهرداری بیستون ارسال کنند. وی یادآور شد: نتایج داوری و گزینش اثر برگزیده در دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی اعلام خواهد شد. شهردار بیستون، گفت: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 08323722378 تماس بگیرند.

 

برای مشاهده اخبار بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

مسابقه طراحی آرم