فراخوان طراحی لوگو پایگاه فرهنگی سرباز

فراخوان طراحی لوگو پایگاه فرهنگی سرباز

 

پایگاه فرهنگی سرباز تصمیم دارد طراحی لوگوی کنگره احترام شهدای وظیفه و همچنین لوگوی این پایگاه را به پیکار بگذارد به همین منظور از همه طراحان و علاقمندان جهت شرکت در ارسال نشانه دعوت به عمل می آید. پایگاه فرهنگی سرباز با منظور فرهنگ سازی و خوشایند سازی خدمت وظیفه عمومی و همچنین تقویت منزلت و قداست آن مشغول به فعالیت می باشد .

ضوابط :

1. لوگوی طراحی شده جهت کنگره نمایانگر 2 مفهوم « خدمت سربازی » و « شهادت و ایثارگری » و پایه اصلی آن عبارت « کنگره ارج شهدای وظیفه » باشد .

2. لوگوی طراحی شده برای پایگاه فرهنگی سرباز نمایانگر مفاهیمی چون : قداست خدمت وظیفه عمومی ، ایثار و از خودگذشتگی ، همبستگی- یگانگی ملی ، عزت و اقتدار ملی و … باشد . همچنین لوگوی طراحی شده نمایانگر ایرانی و اسلامی بودن سرباز باشد .

3. در لوگوی طراحی شده ترجیحا آیه ای از کلام الله مجید و یا یکی از فرمایشات معصومین و یا یکی از سخنان پیشوا راحل و یا رهبر انقلاب که پیوسته با خدمت سربازی باشد به کار رفته باشد .

4. لوگوی طراحی شده در قالب vector باشد .

5. به اتفاق با پرتو ارسالی ، مشخصات کامل دربرگیرنده اسم ، اسم خانوادگی ، تلفن تماس و ایمیل در یک فایل text ارسال شود .

6. در تعداد طرح های ارسالی محدودیتی وجود ندارد .

لازم به ذکر است جایزه لوگوی برگزیده مبلغ 1.000.000 تومان می باشد .

نشانی دبیرخانه : علاقمندان میتوانند نشانه ها خود را به پست الکترونیکی ما یا از طریق پست به نشانی : طهران میدان سپاه سازمان وظیفه عمومی ناجا گردانیدن اجتماعی پایگاه فرهنگی سرباز صندوق پستی 1613919331 ارسال نمایند .

مهلت ارسال آثار : تا پایان بهمن ماه 1392 ( مهلت تمدید نخواهد شد )

 

برای مشاهده اخبار بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

مسابقه طراحی لوگو