فراخوان طراحی لوگو شبکه استانی جهان بین

فراخوان طراحی لوگو شبکه استانی جهان بین

 

صداسیمای مرکز چهار محال و بختیاری، از آمادگی این گردانیدن برای اخذ طرح‌ها و اسامی جدید به قصد تعویض اسم و لوگوی فعلی شبکه استانی جهان‌بین خبر داد.

حجت‌الله رحیم‌زاده در گفت‌وگو با گزارشگر سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ناحیه چهارمحال و بختیاری، با اشاره به سعی مسؤولان صدا و سیمای استان برای تغییر اسم و لوگوی شبکه جهان‌بین، اظهار کرد: صداوسیمای ایالت در طول چند نوبت پیاپی برای ارائه‌ی لوگوها و اسامی پسندیده در وابستگی با شبکه جهان‌بین فراخوان صادر کرده است.

وی با بیان اینکه تا به حال یک فرمت و طراحی مناسبی ارائه نشده است، تصریح کرد: طرح‌ها و اسامی زیادی ارسال شده است، اما تا به حال هیچ کدام از این طرح‌ها دلخواه نبوده‌اند.

رحیم زاده افزود: در تجدید نظر و بررسی‌های صورت گرفته در طرح‌های ارسالی تاکنون به یک فرمت و طراحی جدید و باره قبول نرسیده‌ایم و همچنان منتظر ارسال طرح‌های جدید و ابتکاری هستیم.

وی با اشاره به آمادگی این سازمان برای گرفتن طرح‌ها و اسامی جدید، خاطرنشان کرد: این سازمان به شکل جدی پیگیر تعویض اسم و لوگوی کنونی شبکه استانی جهان‌بین است و در همین راستا آماده گرفتن طراحی‌ها و لوگوهای ابتکاری و خلاقانه هستیم.

مدیرکل صداو سیمای مرکز ایالت خاطرنشان کرد: به محض ارائه یک طرح و لوگوی مناسب، طرح جایگزینی لوگوی شبکه در فرمان پیشه قرار خواهد گرفت.

رحیم زاده اظهارکرد: طراحان و علاقمندان حرفه طراحی لوگو و آرم می توانند نشانه ها و لوگوهای پیشنهادی خویش را به ایمیل روابط عمومی این سازمان ب ارسال کنند.

 

برای مشاهده اخبار بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

فراخوان لوگو