فراخوان طراحی لوگو شبکه ملی سیاست پژوهی

فراخوان طراحی لوگو شبکه ملی سیاست پژوهی

 

مرکز رسیدگی های راهبردی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: این مرکز درصدد است از طریق تاسیس وب سایت «شبکه ملی سیاست پژوهی» فضایی برای طرح و انتشار ایده های سیاستی در گستره های گوناگون و نیز بهبود و ارتقای سیاستگذاری عمومی در جمهوری اسلامی ایران فراهم کند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری، در شبکه ملی سیاست پژوهی، مخاطبان به خلاصه های سیاستی موجز و صراحت دسترسی می یابند که در آنها مهم ترین و بنیادی ترین مسایل مملکت و مسیر حل های سیاستی متناظر توصیه شده است.

هم چنین مخاطبان شبکه به صورت همزمان شامل کل گروه های ذی سود یا مداخله کننده در فرمایش سیاستگذاری، اعم از پژوهشگران و دانشگاهیان، سیاستمداران و سیاستگذاران، بخش خصوصی و در نهایت فعالان مدنی و احزاب خواهند بود.

در همین راستا مرکز بررسی های راهبردی ریاست جمهوری در نظر دارد طراحی اثر وب سایت شبکه ملی سیاست پژوهی را در قالب فراخوان به مسابقه بگذارد.

بر اساس اعلام این مرکز، طرح باید منحصر بفرد بوده و ترجیحا بازنمای اهداف و ماموریت های وب سایت باشد.

هم چنین با پروا به تخصصی و چیره دست بودن وب سایت، از عناصر غیرسنتی بهره‌گیری شود و روش طراحی نشان به مد نظر طراح می تواند تصویری، نوشتاری، تلفیقی، مفهومی و مونوگرام باشد.

علاوه بر آن در چهره تصویری بودن لوگو، پرتو نوشتاری به زبان پارسی نیز باید طراحی شود و نشانه باید به صورت رنگی طراحی شده و قابلیت تکرنگ شدن را نیز داشته باشد.

در اطلاعیه مرکز رسیدگی های استراتژیک ریاست جمهوری آمده است که پرتو باید در فرمت های PSD, PNG با روشنی 300 dpi باشد.

در این اطلاعیه اضافه شده است که علاقمندان یادبود ها خویش را حداکثر لغایت تاریخ 15 اسفند 1392 به همراه مشخصات و شماره تماس، به آدرس الکترونیکی ما ارسال کنند.

هم چنین در این اطلاعیه تصریح شده است به طراح نشان برگزیده، جایزه نفیسی به همراه لوح مرسی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری اعطا می شود.

 

برای مشاهده اخبار بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

مسابقه طراحی آرم