کاربرد نرم افزارهای تخصصی در طراحی لوگو

کاربرد نرم افزارهای تخصصی در طراحی لوگو

گاهی طراحی بایستن به چیرگی زیادی دارد و برخی مواقع نیز فقط یک ایده می‌تواند طرحی نو را برپایی کند.این روزها شرکت‌های جدیدی ثبت می‌شوند، کسان گوناگون در حرفه‌های متفاوت مشغول به‌کارمیشوند ، سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی جدیدی برپایی میشوند و در بسیاری از این موارد نیز، این کسب‌ وکارها نیازمند نشان، علامت بازرگانی و هرگونه نماد دیگری برای شناسایی خویش به بازار و مشتریان هستند.

 

شرایط لازم برای طراحی لوگو :

  • شرط نخست برخورداری از اندیشه خلاقانه و توانایی خلق ایده‌های نو است.
  • شرط دوم نیز توانایی شغل با نرم‌افزارهای گرافیکی برای پیاده‌سازی ایده‌های شماست.

اگرمیخواهیدهر دو شرط را یک‌جا داشته باشید، نرم‌افزارهای قدرتمندی از دسته Corel Draw و Adobe Illustrator به شما این امکان را می‌دهد تا براحتی و در کم‌ترین موعد ممکن، ایده‌های خود را به لوگوهای باکیفیتی تبدیل کنید. با به کارگیری این نرم‌افزارها مشکلاتی برای ذهن خلاق نیز نخواهید داشت، چرا که ابزارهای طراحی موجود در این نرم ادوات زیاد منعطف هستن و این امکان را به شما میدهند که خلاقیت خود را بروز دهید.

بسیاری از طراحان برای طراحی لوگو آغاز یک کاغذ و قلم در دست میگیرند و ایده‌های خود را روی کاغذ رسم می کنند لغایت در پایان ایده نهایی خویش را با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی به طرح رایانه‌ای تبدیل کنند .

این تصویر و طرح رایانه ای شما می‌تواند یک رنگ یا طیفی از رنگ‌ها را به خویش برگزیدن دهد که شامل رنگ تغییر ناپذیر تصویر، طیف رنگ، رنگ مربوط به هاله اطراف تصویر، رنگ سایه و رنگ گویه می‌شود.

همچنین میتوان به تصویرتان متن اضافه کنید که این نرم ادوات با گزینش هریک از موضوعات متنی نیز گزینه‌های متفاوتی را در اختیار شما پیمان خواهند داد. از جمله: تغییر متن، تغییر فونت ، تغییر اندازه قلم ، زاویه و پیچش،ابزارهای عمومی.