طراحی لوگو

طراحی لوگو , طراحی برند , آرم شرکت – لوگونگار

فراخوان جهانی IVIA 2022

Facebook
Twitter
LinkedIn

طراحی لوگو برای برند سیستم های الکترونیکی برق خودرو – کشور ایران

جایزه بین المللی مسابقه هویت بصری Visual Identity 2022

فراخوان جایزه بین المللی هویت بصری   9th Visual Identity-2022 منتشر گردید . جوایز بین المللی هویت بصری (IVIA) نهمین رقابت جهانی خود را در سال 2022 با هدف شناسایی بهترین آثار در زمینه تجلیل از طراحان برتر طراحی هویت بصری برند برگزار می کند.

کلیه طراحان ، علاقمندان ، متخصصان برند و دانشجویان از سراسر جهان می توانند در این رویداد بزرگ شرکت کنند . شرکت در این رویداد مساویست با ساخت رزومه ای قوی و کسب جوایز آن میتواند بعنوان سابقه ای درخشان در کارنامه فعالیت هر شخص علاقمندی تلقی گردد ، لذا پیشنهاد میشود در صورت امکان و دارا بودن تخصص ، در این رویداد جهانی شرکت و آثار خود را ارائه نمایید .

مهلت  ارائه آثار :  حداکثر تا دهم تیرماه سال جاری

فراخوان طراحی لوگو و هویت برند

بخش های مختلف رقابت جهت ارائه آثار :

تقریبا کلیه بخش هایی که در آنها فرصت و امکان برندینگ وجود دارد شامل بخش های رقابتی فراخوان رویداد Visual Identity 2022  قرار گرفته اند ، در لیست پایین میتوانید بخش های رسمی اعلام شده توسط منتشر کننده را ببنید و در بخش مورد علاقه به ارائه آثار بپردازید .

صنعت تولید – ورزش و سرگرمی – تکنولوژی – ارتباطات – انرژی – تولید محصول – عمومی – دانشجویی – رسانه و انتشارات – حمل و نقل – سلامت – خدمات مالی – غذا و نوشیدنی – رستوران ، بیمارستان ، سفر و اوقاات فراغت – خرده فروشی – امور خیرخواهانه – خدمات و سرویس های حرفه ای – املاک – مد و فشن

 

هزینه شرکت در فراخوان رویداد Visual Identity 2022 :

ثبت نام دانشجویی: مبلغ ۵۰ پوند انگلیس + مالیات بر ارزش افزوده

ثبت نام عادی: مبلغ ۸۰ پوند + مالیات بر ارزش افزوده کشور انگلیس برای هر فرد

 

جوایز مسابقه  :

در هر بخش یک نفر برنده اصلی و یک نفر دوم و سوم اعلام می شود. و یک برنده عنوان ( طراحی هویت برند سال ) را دریافت خواهد نمود .

 

آدرس وبسایت :

وبسایت جایزه بین المللی هویت بصری Visual Identity

Visualidentityawards[dot]com