بسترهای انتشار لوگو

یک لوگو حاوی اطلاعات ضروری از نام و پیام برندشماست و تاثیر به سزایی در جذب و یا عدم جذب مشتریان داشته و باید ماندگار، ساده، گویا، متمایز و متمرکز بر مخاطب هدف باشد.باید بدانیم که حتی بهترین لوگوها پس از فرایند طراحی در بالاترین سطح دیزاین، باید هوشمندانه، با برنامه و مکرراً انتشار یابد .
در ادامه تعدادی از مهمترین کانالهای انتشار یک لوگو را به شما پیشنهاد می کنیم

اوراق اداری

از لوگوی خود در طراحی اوراق اداری استفاده کنید. اولین و بدیهی ترین نیاز هر کسب و کار در حوزه تبلیغات دارا بودن یک لوگوی اصیل و پس از آن اوراق اداریست. این بستر لوگوی شما را در ارتباطات داخلی و خارجی شرکت انتشار داده و برجسته می کند. مواردی که در این بستر در خدمت دیده شدن لوگو هستند عبارتند از: ویزیت، سربرگ، یادبرگ، فاکتور، انواع پاکتهای پستی، اسناد سازمانی و … البته باید اطمینان حاصل کنید که لوگوی شرکت شما در اندازه و رنگ مناسب و در راستای استراتژی برندتان به وظیفه ی خود در داخل و خارج از محیط کار عمل کند.

اوراق اداری بستری بسیار مناسب برای پیاده کردن ایده و شعار سازمان شماست، چرا که امکانات بیشتری در رنگ، اندازه، جنس و قالب طراحی برای به تصویر کشیدن پیام شما دارد. در واقع اوراق اداری بخش مکمل لوگو در هویت بصری یک سازمان را ایفا می کند که کمک شایانی به درک بهتر، سریعتر و ماندگارتر پیام و مفهوم سازمان شما در لوگویتان می کند.

بسته بندی محصولات 

استفاده از لوگو در طراحی بسته بندی محصول، یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین طرفندهای انتشار هویت سازمانی شرکت شما بوده و از عوامل ضروری موفقیت و تثبیت لوگو در اذهان مشتریان به شمار می رود،که  باید توسط ایده پردازان و طراحان حرفه ایی صورت پذیرد. بسته بندی ضعیف کالا نه تنها تصور، درک، شخصیت، و تمایل انتخاب مشتری را نسبت به آن کاهش داده و افت فروش را در پی خواهد داشت، بلکه باعث انزوای لوگو در بین دیگر رقبا می گردد.

مشاوره با طراحان گرافیک و طراحی یک بسته بندی حرفه ای و جایگذاری صحیح لوگو در آن منجر به اقبال بیشتر هویت شما در بین مشتریان گردیده و افزایش فروش را در پی خواهد داشت . مشتریان شما به دنبال خرید بهترینها با بهترین طراحی و بسته بندی هستند. با کمی دقت خواهیم دید که امروزه اکثر برندهای بزرگ و جهانی از لوگو منحصر به فرد خود به عنوان مهمترین عنصر تصویری برای بسته بندی محصولاتشان استفاده می کنند

کمپین تبلیغاتی

کمپیمن تبلیغاتی با هدف به  فروش رساندن محصول یا خدمات یک سازمان شکل می گیرد. به همین دلیل مدیران تبلیغاتی تمام تمرکز خود را بر روی ویژگی ها و مزایای محصول قرار نمی دهند.  البته اینگونه نیست که تکامل یک کمپین و طرح های تبلیغاتی آن بدون اینها شکل نمی گیرد، اما نمی توان طراحی لوگو و حضور آن را  در یک کمپین تبلیغاتی ونادیده گرفت. چراکه وظیفه لوگو گسترش و حفظ ارتباط منطقی و عاطفی آن به صورت مداوم و در بالاترین سطح ممکن در اذهان مشتریان و در راستای اهداف برند و برنامه های یک کمپین تبلیغاتی می باشد. البته این بدان معنی نیست که لوگوی خود را  می توانید برروی محصول نامرغوب و  غیر رقابتی بگذارید، چراکه این مسئله خود دلیلی مهم در عدم موفقیت همه گیر شدن هویت شما و رکود کسب و کارتان خواهد شد. لوگو ملموسترین عامل بر انگیخته شدن احساسات و ادراک مشتربان بوده و منجر به فروش یک محصول هر چند گرانقیمت می شود.