طراحی لوگو - طراحی برند - طراحی آرم - لوگونگار

خدمات طراحی لوگو چیست

Facebook
Twitter
LinkedIn
خدمات طراحی لوگو و آرم

خدمات طراحی لوگو چیست و چگونه است ؟

طراحی نشان تجاری یک کسب و کار جزو خدماتی است که به پیشنهاد اهل فن ، باید توسط متخصص انجام پذیرد . هنگامی که یک شرکت ، فروشگاه ، وبسایت ، کارخانه … به مرحله راه اندازی می رسد ، هزینه های زیادی در پس این فرایند انجام شده ولی گاها مدیران کسب و کارها فراموش می کنند که تمام این زحمات برای یک مجموعه ، یک نشان و نماد خواهد داشت و آنهم چیزی نیست جز همان (( لوگو )) !

وقتی شما در نصب یک دستگاه یا تابلو ، رنگ آمیزی و دکوراسیون ، … که بیشتر خودتان در آنجا حضور دارید خود را نیازمند استفاده از یک متخصص درمی یابید ، چگونه در استفاده از ( خدمات طراحی لوگو شرکت ) که مخاطب آن عموم مشتریان شما و جامعه ای بسیار بزرگتر از محل دفتر و واحد تولیدی شما است از یک تیم حرفه ای بهره نمی جویید ؟

خدمات طراحی لوگو تخصصی است که باید جدی تر گرفته شود ، کم نیستند مواردی که در این مرحله با اعمال نظرات شخصی و سلیقه ای ، نا آگاهانه و غیر تخصصی خیلی ساده از کنار لوگو عبور کرده و نهایتا طرحی روانه بازار رقابتی می کنند که اگر نگوییم موجب شکست کسب و کار ، باعث عدم پیشرفت و تحمیل هزینه های بیشتر برای این مشکل فنی در برند سازی خود می شوند .

در نگاه اول طراحی لوگو نیز یک مدل طراحی ساده به نظر می رسد اما وقتی صحبت از رقابت و بازار به میان می آید ، باید نگاهی کارشناسانه و کاملا جدی تر به لوگو داشت .

 

خدمات طراحی لوگو

 

برای اینکه در طراحی لوگو با این مشکلات مواجه نشویم باید :

  • دقیقا بدانیم برای چه کسی طراحی می کنیم
  • پیام خود را مشخص و در طرح خود آنرا ارائه نماییم
  • ایده پردازی منحصر بفردی برای طرح لوگو شرکت داشته باشیم
  • مبانی و اصول گرافیک و ظاهر مطلوب در طراحی  را رعایت کنیم
  • بیش از سلایق خود ، عملکردهای فنی و نتایج حاصله را لحاظ کنیم
  • با رعایت اصول فنی طراحی که مختص به لوگو است ، کارایی آن را بهبود بخشیم
  • و مسائلی از این دست که در خدمات طراحی آرم به دست متخصصین ، رعایت خواهد شد .

مقاله : لوگو ، اولین گام در تبلیغات شرکت

سرویس طراحی لوگو

پیشنهاد میکنیم با انتخاب یک تیم متخصص ، کار طراحی لوگو را پیش برده و چهره برند خود را به زیباترین و البته کاراترین شکل ممکن بیارایید . اینگونه است  که میتوانید با آرامش خیال بر بستر برند خود سرمایه گذاری کنید و در حالت حداقلی ، از این بابت که با توسعه کسب و کار ، لوگوی شما یک مانع در مسیر پیشرفتتان نخواهد بود گامهای بعدی خود را بردارید .

معمولا در مرحله شروع ، بیشتر افراد به این موضوع فکر نمی کنند که با توسعه و گسترش برند ، روزی به یک لوگوی استاندارد نیاز خواهند داشت  وهنگامی در صدد رفع این خلل بر می آیند که هزاران نفر لوگوی غیر استاندارد برند آنها را در ذهن و خاطره خود دارند ، با تمام کم و کاستی ها و شاید همین یکی از دلایلی باشد که در ریدیزاین و باز طراحی مجدد لوگو ، مقاومت از خود نشان می دهند .

 

مطالب پیشنهادی :

ارزش طرح لوگو

کارکرد طراحی لوگو

 

نگارنده : تیم تحریریه لوگونگار